Kdo jsme

Czech Ice Hockey Academy je hokejovou školou, která nabízí mladým hráčům z domácích a zahraničích klubů tréninkové programy, založené na nejlepších tradicích českého hokeje a nejmodernějších tréninkových metodách.

Patronem naší hokejové školy je legenda českého hokeje Jaromír Jágr a klub Rytíři Kladno, v jehož líhni se naučily hokej dvě desítky mistrů světa, pět olympijských vítězů a čtyři vítězové Stanley Cupu.

Je to pro náš tým velká pocta, ale zároveň závazek odvádět vždy profesionální práci.

Koncept naší školy je založen na přirozeném rozvoji mladých chlapců a dívek, jejich individuálních dovedností a emoční vazbě k lednímu hokeji jako nezbytného předpokladu pro budoucí úspěšnou seberealizaci jednotlivce.

Programy nabízíme ve věkových kategoriích od 6 do 12 let, pro začínající, středně pokročilé až pokročilé.

V oblasti individuálních dovedností je trénink na ledě i mimo něj zaměřen zejména na moderní techniku bruslení, práce s kotoučem v pohybu, střelbu, kreativitu a hokejovou inteligenci.

U specializovaného tréninků brankářů je pak důraz kladen na optimalizaci postoje, bruslení v brankářském postoji a mimo něj, techniku a ekonomiku zákroků, hru holí, rozehrávku, obratnost a koordinaci pohybů.

Tým trenérů vedený Josefem Zajícem je složen nejen na základě délky zkušeností s trénováním, ale i profesionální hráčské kariéry, včetně nejmladších trenérů, s nedávnými zkušenostmi z juniorských reprezentačních výběrů.